Solaria

SOLARIA

Myślisz, że solarium to tylko sposób na piękną opaleniznę wówczas, gdy na naturalne promienie słoneczne nie możemy liczyć? Nic bardziej mylnego! Pobyt w solarium również może być przyjemnością, którą docenią szczególnie wszyscy Ci, którzy uwielbiają kąpiele słoneczne pod każdą postacią.

Nowoczesna technologia oraz wyjątkowy design urządzeń SUNSKY sprawia, że pobyt w solarium przestaje być tylko sposobem na opaleniznę a zaczyna być łączony z uczuciem wyciszenia oraz relaksu. Cztery wysokociśnieniowe lampy oraz wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja urządzenia sprawiają, iż każdy doceni odbyty w nim „słoneczny sens”. 15 minutowa „kąpiel słoneczna” daje efekt delikatnej opalenizny.

SUNSKY 400/800

SUNSKY to nowoczesne urządzenie, które zapewnia pełen komfort użytkowania. Montowany na suficie panel z promiennikami na podczerwień InfraSky sprzyja swobodnemu wypoczynkowi. W odróżnieniu od tradycyjnego solarium osoba opalająca się nie ma poczucia przebywania w klatce. Zachowanie zwiększonego dystansu urządzenia od użytkownika (aż 140 cm) pozwala na poczucie otwartej przestrzeni oraz komfortu.

SUNSKY jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku użytkowników indywidualnych jak i ośrodków wypoczynkowych oraz ośrodków SPA. Obudowa zewnętrzna dostępna w srebrnym lub czarnym kolorze . Lampy wyposażone zostały w filtr UV z zabezpieczeniem przed jego stłuczeniem. Z kolei szyba ochraniająca posiada system napowietrzania. Dzięki temu użytkownik solarium SUNSKY może w pełni komfortowo poddać się „kąpieli słonecznej”.

INFRASKY 3000

InfraSky 3000 to nowoczesne urządzenie produkowane przez niemiecką firmę Dr.Kern, cieszącą się uznaniem na całym świecie. Na uwagę zasługuje najwyższa jakość urządzenia, funkcjonalność, trwałość oraz stosunkowo niska cena.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń opalających w tym m.in.: łóżka, solaria stojące-tuby, które mogą być wykorzystane zarówno do użytku prywatnego jak i również komercyjnego – studia solaryjne, SPA, hotele, pensjonaty itp. Każde urządzenie produkowane jest w kilku wersjach wyposażenia różniące się np. ilością lamp czy też ekranów na twarz. Pozwala to na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb Klienta.