Modele

SAUNA

MODELE

Firma ELMES projektuje sauny tak aby były odzwierciedleniem potrzeb klientów. Każda trudna realizacje jest dla nas wyzwaniem, nie zapominając o potrzebach i życzeniach naszych klientów. Każdy detal staramy się dopracować do perfekcji, dzięki czemu tworzone przez nas sauny mają swój niepowtarzalny charakter co sprzyja spełnieniu satysfakcji naszych klientów.


SAUNA KOMFORT

To nowoczesna sauna zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy szukają komfortu, stylu oraz wysokiej jakości wykonania za stosunkowo niską cenę.
Więcej informacji


SAUNA POEMA

Kabina sauny wykonana ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły.

Więcej informacji


SAUNA LUNGE

Prezentowany model LUNGE cechuje głównie ponadczasowa elegancja i prostota formy. Zewnętrzna okładzina z thermo ayousa oraz czarne elementy o wysokim połysku tylko podkreślają wyżej wymieniony styl.
Więcej informacji


SAUNA ESTETIC

Czyste formy sauny ESTETIC wyznaczają prostota i elegancja.
Więcej informacji

Naszą specjalizacją jest projektowanie i wykonywanie saun o nietypowych powierzchniach. Każdy projekt sauny powstaje na podstawie indywidualnego projektu. Nasze kabiny dopasowujemy do trudnych konstrukcji wnętrza. Wykonujemy sauny na poddaszach, wnękach stwarzając unikatową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi w saunie.


SAUNA PREMIUM

Sauna PREMIUM to propozycja dla wszystkich tych, którym zależy na komforcie, funkcjonalności wnętrza oraz indywidualnym rysie kabiny.
Więcej informacji


SAUNA MODERN

Modernistyczna kabina, która zachwyca swoim nietuzinkowym designem, ogromną funkcjonalnością oraz ergonomicznością wnętrza. To sauna przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów.
Więcej informacji


SAUNA LINEA

Wstąp do nas w nowy wymiar luksusu z subtelną elegancją i ponadczasowym wzornictwem. Nowe wnętrze sauny LINEA zasługuję na chwilę uwagi.
Więcej informacji


SAUNA NORDIC

Kabinę NORDIC cechuje styl skandynawski. Charakterystyczna biel deski sosnowej o wyraźnych sękach na zewnątrz i wewnątrz sauny ukazuje w pełni ten naturalny styl.
Więcej informacji