Kolekcja Home

WANNY SPA

KOLEKCJA HOME

D1 odkryła, jak połączyć przystępną cenę, luksus i funkcjonalność.Nieważne, czy szukasz zdrowia, relaksu, wspólnej rodzinnej zabawy czy atmosfery intymności i romantyzmu.

0c93e684fd7227c9

WANNA SPA ARENA

Wanna SPA (minibasen) Arena zapewnia niezapomnianą kąpiel tyou jacuzzi dla maksimum 7 osób. Ma opływowe siedzenia, elementy dekoracyjne z płytek ceramicznych, a ponadto wyposażono ją w obszerny brodzik na stopy oraz prawdziwy wodny gejzer, który wzmacnia efekty kąpieli jacuzzi.

16cd3b5774e39b8e

WANNA SPA DREAM
Dream firmy D1Spas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo wanien SPA, jaką kiedykolwiek zaprojektowano! Ten klejnot o potrójnej powłoce i 100% izolacji z pianki poliuretanowej, jest wyposażony w 31 dysz do masażu, piękną i regulowaną fontannę wodną typu fala, super-relaksującą leżankę High-Performance oraz inne udogodnienia i opcje, o których nie śniło się konkurencji.

038c2b95e944ee44

WANNA SPA JOURNEY
Dołącz do nas, zacznij się wyróżniać i korzystać z życia. D1 odkryła, jak połączyć przystępną cenę, luksus i funkcjonalność. Nieważne, czy szukasz zdrowia, kąpieli typu jacuzzi, relaksu, wspólnej rodzinnej zabawy czy atmosfery intymności i romantyzmu, każda wanna z kolekcji @Home spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Idealne rozwiązanie jako ogrodowe jacuzzi.

f949214393269f9b

WANNA SPA LATITUDE
Wanna SPA Latitude to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 46 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z leżanką i 2 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Latitude zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.

Każda wanna z kolekcji Home spełni Twoje oczekiwania. W serii Home znajdziecie Państwo następujące modele: Arena, Wayfarer, Dream, Sojourn, Serenade, Journey, Latitude, Meridian.

23791538e2009600

WANNA SPA MERIDIAN

Wanna SPA Meridian to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 45 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z 4 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Meridian zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.

eb1a3e1a169632a3

WANNA SPA SERENADE

To może być Twoje ogrodowe jacuzzi. Dołącz do nas, zacznij się wyróżniać i korzystać z życia. D1 odkryła, jak połączyć przystępną cenę, luksus i funkcjonalność. Nieważne, czy szukasz zdrowia, kąpieli typu jacuzzi, relaksu, wspólnej rodzinnej zabawy czy atmosfery intymności i romantyzmu, każda wanna z kolekcji @Home spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

8251b02c679873b7

WANNA SPA SOJOURN

Wanna SPA Sojourn to połączenie najwyższego poziomu komfortu i wydajności, więc usiądź wygodnie, korzystaj do woli z licznych rodzajów masażu i jacuzzi generowanego przez 42 dysz. Bez względu na to, czy relaksujesz się sam w tej wannie SPA z 4 narożnymi siedzeniami, czy też bawisz się z przyjaciółmi lub spędzając czas z rodziną, Sojourn zapewni zabawę i atmosferę relaksu, która zadowoli każdego miłośnika kąpieli jacuzzi.

ce4eb99654f9acf9

WANNA SPA WAYFARER

Uniwersalna wanna SPA Wayfarer posiada dwa różne siedzenia terapeutyczne. Głęboki, potężny masaż terapeutyczny “dla niego,” który jest wizytówką naszego opatentowanego systemu dysz NeckFlex Jet System® i który dostarcza najwyższego komfortu dla szerokiego spektrum użytkowników. I “dla niej,” nie tak głębokie, ale bardzo komfortowe siedzenie terapeutyczne, które oferuje bardziej subtelny masaż plus górne dysze na wysokości ramion nakierowane na jej bolące mięśnie barków.