Kolekcja Reflection

WANNY SPA

KOLEKCJA REFLECTION

To obecnie najbardziej ekskluzywne wanny SPA na świecie. W ofercie posiadamy 8 modeli, o różnych wymiarach i kształtach, od 3 do 7 osób dorosłych.Wanny REFLECTIONS są przystosowane fabrycznie do instalacji na zewnątrz (np. w ogrodzie) i mogą być używane nawet przy bardzo dużych mrozach.

13b09c476cbbc2f6

WANNA SPA NAUTILUS

Zrelaksuj się podczas kapieli typu jacuzzi, w wodnej przystani mogącej pomieścić 7 osób o różnym wzroście. Wyposażona jest w 2 ruchome zagłówki NeckFlex™, siedzenia terapeutyczne BioForm® dla Niej i dla Niego oraz siedzenie SportZone®. Dzięki tym wszystkim funkcjom kąpiel typu jacuzzi w minibasenie Nautilus odpręży i rozluźni nawet najbardziej spięte mięśnie.

5f2211826e983192

WANNA SPA NAUTIQUE

Nautique to niewiarygodna estetyka w połączeniu z funkcjonalną świetnością! Stwarza komfortowe warunki dla kąpieli typu jacuzzi dla 6 osób i posiada przestronną półprofilowaną wielopoziomową ławkę hydroterapeutyczną „barrier-free”. Najważniejsze elementy wyposażenia to 4 regulowane zagłówki NeckFlex Jet Systems® – opatentowany system masażu karku i ramion firmy D1Spas, nie oferowany przez żadnego innego producenta wanien SPA! Minibasen Nautique posiada również 45 kojących dysz do masażu Accent Ring, dzięki czemu kąpiel jacuzzi będzie zawsze niepowtarzalnym przeżyciem.

9e3e0959b0e3ce0d

WANNA SPA SEVILLE

Wanna SPA Seville oferuje leżankę BioForm® oraz siedzenia do kąpieli typu jacuzzi jednocześnie dla maksimum 5 osób. Wymiary wanny są na tyle kompaktowe, by zmieściła się w każdym pomieszczeniu i gwarantowała miłą kąpiel jacuzzi.

00bc5e08b2a2baa5

WANNA SPA TRIAD
Triad to idealna wanna SPA dla tych, którzy potrzebują profesjonalnego masażu, uwielbiają jacuzzi i wanny o niewielkich rozmiarach. Wanna Triad jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią wysoką wydajność w prostej formie i uwielbiają kąpiele typu jacuzzi. Ułóż się na superwygodnej leżance UltraLounge® wyposażonej w regulowany zagłówek NeckFlex® – podczas kąpieli typu jacuzzi leżanka rozpieści Cię dopasowanym do Twych potrzeb masażem od stóp do głów.

Jednocześnie koszty eksploatacji są relatywnie niskie (np. dla wanny TRIAD II wynoszą ok. 40 zł. miesięcznie). W serii wanien Reflection znajdziecie Państwo następujące modele: Chairman, Diplomat, Nautilus, Californian, Nautique, Aurora, Seville, Triad, Arena.

9c8f5b9b72291721

WANNA SPA AURORA

Aurora to wanna średniej wielkości o największej mocy w swojej klasie. Dwuprędkościowe pompy wyposażone w optymalnie umiejscowiony wachlarz dysz Accent Ring oraz 2 zagłówki NeckFlex™ oferują najwyższej klasy wykonanie i wygodną kąpiel typu jacuzzi dla maksimum 5 osób.

2d86561f47a9194a

WANNA SPA CALIFORNIAN

Wanna Californian wyposażona jest w wielopoziomowe, bezbarierowe siedzenia oraz ulepszoną leżankę BioForm®. W wannie Californian z kąpieli typu jacuzzi może jednocześnie korzystać 6 osób. Wznieś się na wyższy poziom luksusu korzystając z dodatkowej opcji Liquid FX (opcja), która wzbogaca wodne doznania o unikatowy audiowizualny wymiar. Idealne rozwiązanie również jako ogrodowe jacuzzi.

d93928c3d4c1035d

WANNA SPA CHAIRMAN

Nie bez przyczyny wanna SPA Chairman od kilku lat jest najczęściej kupowanym modelem dla wielbicieli jacuzzi. Sztandarowy model SPA z kolekcji Reflections wyposażony jest w wiele ekskluzywnych funkcji, takich jak: leżanka UltraLounge® z dynamicznym sekwenserem masażu, trzy ruchome zagłówki NeckFlex™, dwie pompy oraz 49 dysz. Wyprofilowane, wielopoziomowe siedzenia MaxTherapy™ oraz SportZone™ zapewniają komfortowe jacuzzi dla 6 osób.

6ccc46c895ec2b23

WANNA SPA DIPLOMAT

Leżanki BioForm® dla Niej i UltraLounge® dla Niego sprawią, że nie będzie już konfliktów o najlepsze miejsce podczas kąpieli typu jacuzzi. Wanna Diplomat gwarantuje wspaniałą kąpieli typu jacuzzi jednocześnie dla 5 osób i wyposażona jest również w siedzenie SportZone™ oraz dwa ruchome zagłówki NeckFlex™. Co ją wyróżnia? Kąpiel typu jacuzzi z jednoczesną terapią stymulująca receptory w kombinacji z 43 dyszami masującymi kluczowe dla zdrowia grupy mięśni. Tego nie potrafi żadna inna wanna. Takiej kąpieli jacuzzi nie da Ci prawdopodobnie żadna inna wanna.