Kolekcja Bay

WANNY SPA

KOLEKCJA BAY

Kolekcja wanien firmy D1 to pierwsza i jedyna w branży rodzina wanien SPA do hydromasażu o opływowych kształtach. Każdą z nich cechuje zmysłowy design; każda jest wyposażona w fontanny, system oświetlenia by zachwycać grą świateł, barw i dźwięków. A wszystko po to, by pieścić Twe zmysły.

WANNA SPA AMORE BAY
Wanna SPA (minibasen) Amoré Bay to najnowszy model prestiżowej kolekcji Bay. By stworzyć tę mistrzowską kompozycję tradycyjnej mądrości i nowoczesnej wiedzy, inżynierowie D1 skorzystali z zasad dynamiki cieczy, mających zastosowanie w kosmonautyce. Nie zapomnieli przy tym o odwiecznych zasadach rządzących ideą proporcji i równowagi. Dzięki temu zespoleniu magii i wiedzy powstała luksusowa, hydronomicznie zaprojektowana wanna spa do hydromasażu i kąpieli jacuzzi, która zamieni Twój ogród w prawdziwy raj odnowy biologicznej. Powitaj zatem nowego członka rodziny. Twoja nowe ogrodowe jacuzzi, w którym kąpiel będzie zawsze przyjemnością.

WANNA SPA DUPREE BAY
Wyobraź sobie wyjątkowe miejsce, gdzie Ty i bliska Ci osoba możecie odciąć się od reszty świata, zapominając o codziennych troskach. Dupree Bay to najbardziej luksusowa dwuosobowa wanna spa do hydromasażu i kąpieli jacuzzi, jaką kiedykolwiek zaprojektowano. Elegancki design wraz z oprawą dźwiękową kryją potężne, niezwykle funkcjonalne urządzenie do hydroterapii i kąpieli jacuzzi o niespotykanej mocy i działaniu. Dwie leżanki UltraLounge® zapewniają całościowy masaż od stóp do głów dzięki zestawowi akcesoriów, począwszy od regulowanych zagłówków NeckFlex™, a skończywszy na szybkoobrotowych dyszach VCR® w podnóżku.

Wanny Bay wyposażone są w system UltraPure® PLUS™, który gwarantuje utrzymanie najczystszej wody w branży spa oraz 24-godzinną filtrację oraz ozonowanie wody. W serii wanien Bay znajdują się cztery modele: Sarena Bay, Amore Bay, Lotus Bay, Dupree Bay.

WANNA SPA LOTUS BAY
Zainspirowana azjatycką lilią wodną wanna SPA (minibasen) Lotus Bay to ucieleśnienie subtelnego piękna. Delikatne krzywizny w połączeniu ze spokojnym dźwiękiem szemrzącego strumienia i ciepłą poświatą unikalnego systemu oświetlenia ukoją Twój umysł, ciało i duszę. Tej kąpieli jacuzzi nie zapomnisz nigdy.

WANNA SPA SARENA BAY
Wanna SPA (minibasen) Sarena Bay to najbardziej luksusowa wanna SPA do hydromasażu na świecie, umożliwiające kąpiele typu jacuzzi. W przeciwieństwie do zwykłych, kwadratowych, ogrodowych jacuzzi, ożywi Twój ogród dzięki opatentowanej, opływowej sylwetce. Dwie leżanki UltraLounge®, dla niej i dla niego, każda wyposażona w dynamiczny sekwencer masażu, gwarantują Wam profesjonalną odnowę biologiczną. Trzy pompy o potężnej mocy oraz 84 dysze rozmieszczone w strategicznych miejscach sprawiają, że Sarena Bay to prawdopodobnie najbardziej wszechstronne urządzenie do hydromasażu i kąpieli jacuzzi.