Sauna & IR

SAUNA & IR

SAUNA

Firma ELMES projektuje sauny tak aby były odzwierciedleniem potrzeb klientów. Każdy detal staramy się dopracować do perfekcji, dzięki czemu tworzone przez nas sauny mają swój niepowtarzalny charakter.

Naszą specjalizacją jest projektowanie i wykonywanie saun o nietypowych powierzchniach. Każdą saunę powstaje na podstawie indywidualnego projektu. Nasze kabiny dopasowujemy do trudnych konstrukcji wnętrza. Wykonujemy sauny na poddaszach, wnękach stwarzając unikatową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi w saunie.

SAUNA INFRARED

Sauny Infrared stanowią doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz sprawdzonych rozwiązań technologicznych zapewniających całkowitą niezawodność. Do ogrzewania ciała wykorzystywane są promienie podczerwieni, które przejmowane są bezpośrednio przez ciało.

To nietypowa forma sauny – bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Przeprowadzone badania medyczne wykazały, iż tego typu promieniowanie cieplne ma niezwykle korzystny wpływ na nasz organizm.