Opcje łaźnia parowa

ŁAŹNIA PAROWA

OPCJE


AROMATERAPIA
Pompy do aromaterapii pracują w unikatowej opatentowanej technologii.Urządzenie rozbija substancje zapachowe na nanocząsteczki łącząc je z powietrzem, przez co wydajność urządzenia jest daleko wyższa od pomp standardowych – powoduje oszczędność substancji zapachowych o około 60%. Pompy nadają się do zastosowania w domach, obiektach użyteczności publicznej.

Więcej informacji

 
 


OŚWIETLENIE
W zależności od wielkości łaźni dobieramy odpowiednią ilość halogenów aby uzyskać pożądany efekt stłumionego światła .Napięcie zasilające oświetlenia w łaźniach powinno wynosić maksymalnie 24 V. Oprawy oświetleniowe powinny być wodo i paroszczelne

Więcej informacji
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


POMPA PIANY
Urządzenie dozujące FOAMDOS wytwarza z 3 komponentów wody, powietrza i koncentratu piany, specjalna pianę, która nakładana jest na korzystającego z masażu w łaźni. Następnie korzystający po masażu zostaje opłukany dzięki programowi spłukującemu. Ilość dozowanej piany oraz jej konsystencja decydują o strumieniu wody, co można zaprogramować na urządzeniu. Obie funkcje mogą zostać odwołane przez przycisk (on-off).

Więcej informacji


POMPA SOLANKOWA SOLDOS
Soldos dozuje roztwór soli w kabinie parowej lub solankowej. Cykl zamglenia oraz jego czas jest programowany. Cykl (0-12 min) oraz czas zamglenia (0-40 sek.) są za każdym razem ustawiane za pomocą pokrętła. Alternatywnie można za pomocą przycisku na zewnątrz kabiny włączyć funkcję zamglenia. W tym wypadku zamglenie można włączyć dopiero po zakończeniu poprzedniego cyklu. Dodatkowo zestaw zawiera program dezynfekcji.

Więcej informacji


CHROMOTERAPIA
Chromoterapia to inaczej leczenie kolorem. Dawno temu odkryto, że barwy wpływają na nasze życie i zdrowie. Chromoterapia, była znana i praktykowana już w starożytności. Nauka ta popularna była zarówno w starożytnych Chinach, Indiach jak i Egipcie.Przez wieki używano wiedzę o kolorach, do przywracania nimi równowagi i harmonii w organizmie człowieka i otoczeniu.
Kolory działają w dwóch kierunkach. Mogą pobudzać i uspokajać, podniecać lub usypiać, drażnić lub koić, oziębiać albo ogrzewać. Każda barwa wywiera inny wpływ na nasz umysł i ciało.

Więcej informacji